skip to Main Content

ممنون که به ما اعتماد می‌کنید و قصد دارید که با همکاران ما وقت ملاقات بگیرید. لطفاً قبل از تکمیل فرم رزرو به موارد زیر توجه کنید:

۱) اگر شما در موقعیت اورژانسی هستید و احتمال دارد که به خودتان یا به دیگران آسیب بزنید لطفاً هرچه سریعتر اینجا را ترک کنید و با اورژانس اجتماعی محل زندگی‌تان تماس بگیرید.

۲) طبق قانون حریم خصوصی در روانکاوی، ما نمی‌توانیم با دو نفر از یک خانواده یا دو نفری که ارتباط نزدیکی با هم دارند روانکاوی انجام دهیم. بنابراین اگر یکی از نزدیکان درجه‌ی یک شما (اعم خواهر، برادر، فرزند، پدر، مادر، شریک عاطفی) در حال روانکاوی با درمانگری است که قصد رزرو وقت با او را دارید، درمانگر دیگری را در نظر بگیرید.

۳) برای پرداخت هزینه‌ی جلسات شماره حساب بانکی در خارج از ایران در اختیار شما قرار خواهد گرفت که به صورت ارزی پرداخت کنید. ترجیح ما این است که برای تعیین وقت ملاقات جلسه‌ی اول، هزینه پیش از جلسه پرداخت شود، با وجود این، اجباری سر این نداریم، می‌توانید پس از جلسه نیز پرداخت کنید.

۴) هزینه‌ی هر جلسه برای دانشجویان ۳۰ دلار و برای شاغلین ۴۰ دلار آمریکاست.

۵) برای ملاقات آنلاین شما بایستی یک اتاق خصوصی (بدون ایجاد مزاحمت توسط دیگران در طول جلسه) و اینترنت پرسرعت (ترجیحاً ۴G) نیاز دارید. لطفاً قبل از رزرو به این موارد توجه کنید.

۶) ملاقات آنلاین با استفاده از اپلیکیشن‌های تماس تصویری اعم از واتس‌اپ، فیس‌تایم و اسکایپ انجام می‌گیرد.

لطفاً فرم زیر را تکمیل نمایید و به هر درمانگری که تمایل دارید با او جلسات‌تان را آغاز کنید -فارغ از وقت‌های آزاد درمانگر- درخواست دهید. درمانگر مورد نظر در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهد گرفت.

Back To Top
×Close search
Search