skip to Main Content

همکاری با کلینیک

ممنونیم که قصد دارید با ما همراه شوید. ما درمانگرانی را که واجد تمام شرایط زیر هستند برای همکاری در بخش کلینیک تداعی می‌پذیریم:

تحصیلات

 • کارشناسی ارشد و دکترای روانشناسی
 • روانپزشک

آموزش روانکاوی

 • درمانگری که دوره‌ی مقدماتی آموزش روانکاوی را گذرانده باشد و در دوره‌ی پیشرفته‌ی آموزش روانکاوی باشد (یعنی حداقل ۲ سال از آموزش استاندارد روانکاوی‌اش گذشته باشد).
 • درمانگری که حداقل ۲ سال از تحلیل شخصی‌اش گذشته باشد.
 • ما امکان همکاری با درمانگرانی که سوپروایزر ندارند و سوپرویژن گروهی نمی‌گیرند نداریم.
 • ما صرفاً با درمانگرانی همکاری می‌کنیم که امکان پذیرش آنالیزان حضوری هم دارند.

عناوینی که ما برای درمانگران انتخاب می‌کنیم به این صورت است:

 • رواندرمانگر: به درمانگرانی که علاقمند به روانکاوی هستند و در این حوزه مطالعه دارند و آموزش کافی دیده‌اند، سوپرویژن و درمان می‌گیرند ولی تا کنون وارد هیچ دوره‌ی استانداردی نشده‌اند. این درمانگران مشمول دریافت تیک «درمانگر تأیید شده» از تداعی نیستند.
 • کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی: به درمانگرانی اطلاق می‌شود که دوره‌ی مقدماتی را سپری کرده‌اند و در دوره‌ی پیشرفته‌ی آموزش روانکاوی که شامل ساعات مشخص سوپرویژن برای مراجعان خاص است وارد شده‌اند. این درمانگران مشمول دریافت تیک «درمانگر تأیید شده» از تداعی هستند.
 • رواندرمانگر تحلیلی: به درمانگرانی اطلاق می‌شود که آموزش استاندارد روانکاوی را به پایان رسانده‌اند. این درمانگران طبعاً مشمول دریافت تیک «درمانگر تأیید شده» از تداعی هستند.

مجموعه‌ی تداعی تلاش می‌کند در گزینش درمانگران نهایت وسواس را به خرج دهد و درمانگران غیرحرفه‌ای را پذیرش نکند. با وجود این، مسئولیت هرگونه نقض قوانین اخلاقی و حرفه‌ای توسط درمانگران به عهده‌ی سازمان نظام روانشناسی، سازمان نظام پزشکی و گروه‌هایی است که درمانگران تحت نظر آن‌ها فعالیت بالینی انجام می‌دهند.

مجموعه‌ی تداعی به‌محض اینکه متوجه شود درمانگری اخلاق حرفه‌ای را رعایت نمی‌کند (اعم از تعرض یا برقراری رابطه‌ی جنسی با یک درمانجو و مواردی از این دست)، بلادرنگ همکاری با او را قطع کرده، به مراجع ذیصلاح اطلاع داده و دیگر مراجعانی که از طریق تداعی به این درمانگر ارجاع داده شده‌اند را از این مورد مطلع خواهد کرد.

مجموعه‌ی تداعی به حریم خصوصی مراجعان اهمیت ویژه‌ای قائل است. از این رو با درمانگرانی که به هر شکلی محتوای جلسات درمان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارند همکاری نمی‌کند. اگر در پروسه‌ی پذیرش درمانگر یا در طول همکاری با یک درمانگر ما متوجه شویم که درمانگری قانون حفظ حریم خصوصی مراجعان را رعایت نمی‌کند همکاری ما با این درمانگر قطع خواهد شد.

لطفاً فرم زیر را تکمیل کنید. پس از ارسال فرم، ما وضعیت شما را بررسی می‌کنیم و سپس از طریق ایمیل با شما در ارتباط خواهیم بود تا مدل همکاری‌مان را با شما در میان بگذاریم و در صورت تأیید نهایی مقدمات ایجاد پروفایل را با شما پیش ببریم.

  Back To Top
  ×Close search
  Search
  error: این محتوا محافظت‌شده است.