skip to Main Content

ممنون که به ما اعتماد می‌کنید و قصد دارید که با همکاران ما وقت ملاقات بگیرید. لطفاً قبل از تکمیل فرم رزرو به موارد زیر توجه کنید:

۱) اگر شما در موقعیت اورژانسی هستید و احتمال دارد که به خودتان یا به دیگران آسیب بزنید لطفاً اینجا را ترک کنید، ابتدا به یک دوست نزدیک زنگ بزنید و از احوال‌تان او را باخبر کنید و سپس با اورژانس اجتماعی محل زندگی‌تان تماس بگیرید.

۲) طبق قانون حریم خصوصی در روانکاوی، ما نمی‌توانیم با دو نفر از یک خانواده یا دو نفری که ارتباط خیلی نزدیکی با هم دارند روانکاوی انجام دهیم. بنابراین اگر یکی از نزدیکان درجه‌ی یک شما (اعم خواهر، برادر، فرزند، پدر، مادر، شریک عاطفی) در حال روانکاوی با درمانگری است که قصد رزرو وقت با او را دارید، درمانگر دیگری را در نظر بگیرید.

۳) برای پرداخت هزینه‌ی جلسات شماره حساب بانکی در خارج از ایران یا اکانت PayPal در اختیار شما قرار خواهد گرفت که به صورت ارزی پرداخت کنید.

۴) هزینه‌ی هر جلسه برای دانشجویان و شاغلین در پروفایل هر درمانگر مشخص شده است.

۵) برای ملاقات آنلاین شما بایستی حریم خصوصی (یک اتاق بدون ایجاد مزاحمت توسط دیگران در طول جلسه) داشته باشید. کافه، لابی ساختمان، ماشین و پارک مکان‌های مناسبی برای برقراری جلسه روانکاوی نیستند.

۶) ملاقات آنلاین با استفاده از اپلیکیشن‌های تماس تصویری اعم از زوم، واتس‌اپ، فیس‌تایم و اسکایپ انجام می‌گیرد.

لطفاً فرم زیر را تکمیل نمایید و به هر درمانگری که تمایل دارید با او جلسات‌تان را آغاز کنید -فارغ از وقت‌های آزاد درمانگر- درخواست دهید. درمانگر مورد نظر در کمتر از ۲۴ ساعت با شما تماس خواهد گرفت.
    Back To Top
    ×Close search
    Search
    error: این محتوا محافظت‌شده است.
    ×