skip to Main Content

کلینیک

اطلاعاتی که شما در اتوماسیون رزرو درج می‌کنید صرفاً در اختیار مدیر سایت و درمانگری که با او وقت ملاقات گرفته‌اید قرار خواهد گرفت.

نظام‌نامه‌ی اخلاقی

درمانگران کلینیک تداعی بر اساس نظام‌نامه‌ی اخلاقی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره‌ی ایران کار می‌کنند. بر اساس این نظام‌نامه، همه‌ی محتوای جلسات روان‌درمانی چه حضوری و چه به شیوه‌ی آنلاین و تلفنی محرمانه تلقی می‌شود. بر همین اساس ضبط و بازنشر و استفاده از محتوای جلسات توسط درمانگر و مراجع ممنوع است. درمانگران صرفاً در جلسات سوپرویژن و برای دریافت راهنمایی حق استفاده از محتوای جلسات را دارند.

روانکاوی چیست؟

روانکاوی یک جستجوی شخصی در هزارتوی روان است، نوعی کاوش در تعارض‌ها و رنج‌هایی که می‌بریم ولی علت‌شان را نمی‌دانیم. در این شیوه‌ی برای یافتن مسائل و گرفتاری‌هایی که فرد در حال حاضر با آن درگیر است، به تاریخچه‌ی زندگی فرد پرداخته می‌شود و ارتباط‌های اولیه‌ی او با آدم‌های مهم زندگی‌اش مورد بررسی قرار می‌گیرد. روانکاوی، مشاوره نیست، راهکار محور نیست و طولانی مدت است.

رواندرمانی تحلیلی برای چه کسانی مناسب است؟

روانکاوی کمک بی‌مانندی است برای کسانی که تلاش کرده‌اند با مشکلاتشان کنار بیایند ولی به‌ تنهایی از پسش برنیامده‌اند و با روش‌های درمانی دیگر هم به موفقیت محدودی رسیده‌اند. روانکاوی برای کسانی است که آمادگی کافی برای تحلیل عمیق‌تر خود دارند و صرفاً به دنبال مشاوره نیستند.

مدت زمان و هزینه‌ی هر جلسه چقدر است؟

مدت هر جلسه به طور معمول ۴۵ الی ۵۰ دقیقه است.

هزینه‌ی هر جلسه بسته به درمانگر متفاوت است. هنگام رزرو به هزینه‌ی جلسات دسترسی دارید.

قوانین کنسلی چگونه است؟

قوانین کنسلی بسته به درمانگر می‌تواند متفاوت باشد. غالباً درمانگران محدودیت‌های کنسل سالانه اعمال می‌کند. برای مثال ممکن است اجازه‌ی یک جلسه کنسل در هر فصل را بدهند. به این مورد در پروفایل هر درمانگر دسترسی دارید.

کنسل جلسه‌ی اول بایستی ۴۸ ساعت قبل اعلام گردد. در غیر اینصورت مشمول «کنسلی با تاخیر» می‌شوید که بایستی هزینه‌ی کامل جلسه را پرداخت کنید.

هزینه را باید چگونه پرداخت کنم؟

هزینه جلسه‌ی اول با استفاده از کارت‌های شتاب برای رزروهای داخل ایران و با اکانت پی‌پل (Paypal) برای رزروهای خارج از ایران است. پرداخت جلسات بعدی را با درمانگرتان هماهنگ می‌کنید.

چگونه می‌توانم رزرو کنم؟

با مراجعه به صفحه‌ی هر درمانگر شما به ماژول رزرو آنلاین دسترسی دارید که در کمتر از ۵ دقیقه می‌توانید فرایند رزرو را کامل کنید.

لیست تمام درمانگران

×Close search
Search
×