skip to Main Content

کلینیک

اطلاعاتی که شما در اتوماسیون رزرو درج می‌کنید صرفاً در اختیار مدیر سایت و درمانگری که با او وقت ملاقات گرفته‌اید قرار خواهد گرفت.

نظام‌نامه‌ی اخلاقی

درمانگران کلینیک تداعی بر اساس نظام‌نامه‌ی اخلاقی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره‌ی ایران کار می‌کنند. بر اساس این نظام‌نامه، همه‌ی محتوای جلسات روان‌درمانی چه حضوری و چه به شیوه‌ی آنلاین و تلفنی محرمانه تلقی می‌شود. بر همین اساس ضبط و بازنشر و استفاده از محتوای جلسات توسط درمانگر و مراجع ممنوع است. درمانگران صرفاً در جلسات سوپرویژن و برای دریافت راهنمایی حق استفاده از محتوای جلسات را دارند.

روانکاوی (رواندرمانی تحلیلی) چیست؟

روانکاوی یک جستجوی شخصی در هزارتوی روان است، نوعی کاوش در تعارض‌ها و رنج‌هایی که می‌بریم ولی علت‌شان را نمی‌دانیم. در این شیوه‌ی برای یافتن مسائل و گرفتاری‌هایی که فرد در حال حاضر با آن درگیر است، به تاریخچه‌ی زندگی فرد پرداخته می‌شود و ارتباط‌های اولیه‌ی او با آدم‌های مهم زندگی‌اش مورد بررسی قرار می‌گیرد. روانکاوی، مشاوره نیست، راهکار محور نیست و طولانی مدت است.

رواندرمانی تحلیلی برای چه کسانی مناسب است؟

روانکاوی کمک بی‌مانندی است برای کسانی که تلاش کرده‌اند با مشکلاتشان کنار بیایند ولی به‌ تنهایی از پسش برنیامده‌اند و با روش‌های درمانی دیگر هم به موفقیت محدودی رسیده‌اند. روانکاوی برای کسانی است که آمادگی کافی برای تحلیل عمیق‌تر خود دارند و صرفاً به دنبال مشاوره نیستند.

رواندرمانی تحلیلی آنلاین چه مزایا و معایبی دارد؟

رواندرمانی آنلاین به ویژه برای کسانی که دسترسی به درمانگران حرفه‌ای ندارند مفید است. افرادی که خارج از ایران زندگی می‌کنند و نیاز دارند که از یک درمانگر فارسی‌زبان که بافت فرهنگی او را درک کند درمان بگیرند. همچنین رواندرمانی آنلاین برای افرادی که در شهرهای دیگر ایران زندگی می‌کنند که دسترسی به درمانگران تحلیلی در آنجا میسر نیست مفید است.

یکی از مهمترین معایب رواندرمانی آنلاین از دست دادن تجربه‌ی حضور فیزیکی در اتاق درمان است. با توجه به افزایش سرعت اینترنت در سال‌های اخیر در ایران، برقراری ارتباط آنلاین آسان شده و ارتباط بدون قطعی و شفاف با اینترنت پر سرعت کنونی مقدور است.

مدت زمان و هزینه‌ی هر جلسه چقدر است؟

مدت هر جلسه به طور معمول ۴۵ دقیقه است.

هزینه‌ی هر جلسه بسته به درمانگر متفاوت است. هنگام رزرو به هزینه‌ی جلسات دسترسی دارید.

برای ارتباط آنلاین چه امکاناتی نیاز دارم؟

اگر قصد دارید که به صورت تصویری ارتباط برقرار کنید، شما در ابتدا نیاز به اینترنت پر سرعت (ترجیحاً ۴G) دارید که عموماً اینترنت همراه این امکان را به شما می‌دهد. همچنین شما نیاز دارید که روی گوشی همراه‌تان یا روی لپ‌تاپ‌تان اپلیکیشن‌های ارتباط تصویری همچون اسکایپ، فیس‌تایم و واتس‌اپ را داشته باشید. برای ارتباط تلفنی و یا صوتی به صورت اینترنتی، تمام اپلیکیشن‌های ذکر شده این امکان را دارند.

قوانین کنسلی چگونه است؟

قانون کنسلی در جلسات روانکاوی ۴۸ ساعت قبل است. یعنی در صورت نیاز به کنسل کردن یک جلسه، شما بایستی ۴۸ ساعت قبل از شروع جلسه آن را به درمانگرتان اطلاع دهید. در غیر اینصورت مشمول «کنسلی با تاخیر» می‌شوید که بایستی هزینه‌ی کامل جلسه را پرداخت کنید. گفتنی‌ست درمانگر به درمانگر در مورد این قانون ممکن است تفاوت وجود داشته باشد که در صفحه‌ی هر درمانگر به این قوانین دسترسی دارید.

هزینه را باید چگونه پرداخت کنم؟

هزینه جلسه‌ی اول با استفاده از کارت‌های شتاب و از طریق ماژول رزرو در همین سایت امکان‌پذیر است. پرداخت جلسات بعدی را با درمانگرتان هماهنگ می‌کنید. اگر خارج از ایران زندگی می‌کنید لطفاً این فرم را تکمیل کنید. در جلسه‌ی اول درمانگرتان شماره حساب ارزی به شما خواهد داد.

چگونه می‌توانم رزرو کنم؟

با مراجعه به صفحه‌ی هر درمانگر شما به ماژول رزرو آنلاین دسترسی دارید که در کمتر از ۵ دقیقه می‌توانید فرایند رزرو را کامل کنید.

لیست تمام درمانگران

Back To Top
×Close search
Search
error: این محتوا محافظت‌شده است.