skip to Main Content

کلینیک

اطلاعاتی که شما در اتوماسیون رزرو درج می‌کنید صرفاً در اختیار مدیر سایت و درمانگری که با او وقت ملاقات گرفته‌اید قرار خواهد گرفت.

نظام‌نامه‌ی اخلاقی

درمانگران کلینیک تداعی بر اساس نظام‌نامه‌ی اخلاقی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره‌ی ایران کار می‌کنند. بر اساس این نظام‌نامه، همه‌ی محتوای جلسات روان‌درمانی چه حضوری و چه به شیوه‌ی آنلاین و تلفنی محرمانه تلقی می‌شود. بر همین اساس ضبط و بازنشر و استفاده از محتوای جلسات توسط درمانگر و مراجع ممنوع است. درمانگران صرفاً در جلسات سوپرویژن و برای دریافت راهنمایی حق استفاده از محتوای جلسات را دارند.

روانکاوی چیست؟

روانکاوی یک جستجوی شخصی در هزارتوی روان است، نوعی کاوش در تعارض‌ها و رنج‌هایی که می‌بریم ولی علت‌شان را نمی‌دانیم. در این شیوه‌ی برای یافتن مسائل و گرفتاری‌هایی که فرد در حال حاضر با آن درگیر است، به تاریخچه‌ی زندگی فرد پرداخته می‌شود و ارتباط‌های اولیه‌ی او با آدم‌های مهم زندگی‌اش مورد بررسی قرار می‌گیرد. روانکاوی، مشاوره نیست، راهکار محور نیست و طولانی مدت است. از این لینک می‌توانید تفاوت این روش‌ها را بخوانید.

روانکاوی برای چه کسانی مناسب است؟

روانکاوی کمک بی‌مانندی است برای کسانی که تلاش کرده‌اند با مشکلاتشان کنار بیایند ولی به‌ تنهایی از پسش برنیامده‌اند و با روش‌های درمانی دیگر هم به موفقیت محدودی رسیده‌اند. روانکاوی برای کسانی است که آمادگی کافی برای تحلیل عمیق‌تر خود دارند و صرفاً به دنبال مشاوره نیستند.

مدت زمان هر جلسه چقدر است؟

مدت هر جلسه به طور معمول ۴۵ الی ۵۰ دقیقه است.

هزینه هر جلسه چقدر است؟

هزینه جلسه برای مراجعان داخل ایران و خارج از ایران متفاوت است. همینطور هزینه هر جلسه بسته به درمانگر نیز متفاوت است. وارد پروفایل هر یک از درمانگران تداعی که شوید تعرفه‌ی جلسات آن درمانگر را مشاهده خواهید کرد.

فرایند رزرو یک جلسه چگونه است؟

وارد پروفایل هر درمانگری که تمایل دارید روانکاوی‌تان را با او شروع کنید شوید، پس از مطالعه چارچوب‌های کاری درمانگر، در انتهای صفحه ماژول و فرم رزرو موجود است. اگر در ایران زندگی می‌کنید بایستی از طریق «ماژول رزرو مراجعان داخل ایران» اقدام به رزرو کنید. فرایند درخواستی را پیش ببرید تا به مرحله پرداخت برسید. پس از پرداخت یک اس‌ام‌اس و یک ایمیل حاوی اطلاعات رزرو برای شما ارسال خواهد شد. در طی ۲۴ ساعت آینده درمانگرتان با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

اگر خارج از ایران زندگی می‌کنید، وارد پروفایل درمانگر شوید و پس از مطالعه‌ی چارچوب‌های کاری درمانگر، از طریق «فرم رزرو مراجعان خارج از ایران» فرم درخواستی را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم رزرو ایمیلی برای شما ارسال خواهد که نشانه‌ی موفقیت فرایند رزرو بوده است. در طی ۲۴ ساعت آینده درمانگرتان با شما ارتباط برقرار خواهد کرد.

لیست درمانگران

Back To Top
×Close search
Search
error: این محتوا محافظت‌شده است.
کپی‌برداری با روح روانکاوی ناسازگار است.
×