skip to Main Content
سؤال‌های متدوال پیرامون کلینیک

خیر. برای رزرو وقت روانکاوی از درمانگران تداعی نیازی به ثبت‌نام نیست. ماژول رزرو که در پروفایل هر درمانگری موجود است، یک‌سری اطلاعات ابتدایی از شما می‌خواهد که برای درمانگرتان ارسال کند. همان اطلاعات ابتدایی شامل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل کفایت می‌کند.

خیر. تمام پروسه‌ی رزرو در تداعی به صورت اتوماتیک و آنلاین است و تنها راه رزرو از طریق سایت و ماژول رزرو در پروفایل درمانگران است.

تا ۲۴ ساعت بعد از رزرو شما درمانگر با شما تماس خواهد گرفت. برخی درمانگران تماس می‌گیرند، برخی پیام می‌فرستند، برخی در واتس‌اپ با شما ارتباط برقرار می‌کنند.

این اتفاق به ندرت پیش می‌آید، درمانگران تداعی افراد حرفه‌ای و متعهدی هستند و به وظایف حرفه‌ای‌شان پایبند هستند. با وجود این، اگر چنین موضوعی پیش آمده آن را به پشتیبان سایت (آیکون پشتیبانی زیر تمام صفحات سایت در سمت راست موجود است) اطلاع دهید تا پیگیری شود.

چنین مسائلی گاهی در پرداخت‌های آنلاین پیش می‌آید. اگر از ایران رزرو کردید و هزینه‌ی جلسه از حساب شما کسر شده و نیز اس‌ام‌اس تأیید رزرو از سمت تداعی برای شما ارسال شده به این معناست که رزرو شما تکمیل شده و بایستی منتظر بمانید تا درمانگرتان تا ۲۴ ساعت با شما تماس بگیرد. اگر از حساب‌تان کسر شد ولی اس‌ام‌اس تأیید از سمت تداعی برای شما ارسال نشد، کمی منتظر بمانید، در اینجور مواقع بانک‌تان اصلاحیه می‌زنند و پول را برمی‌گرداند. اگر حساب‌تان تا یک‌ساعت اصلاحیه نخورد، به پشتیبان سایت ما (آیکون پشتیبانی زیر تمام صفحات در سمت راست) پیام ارسال کنید تا ما به شما اطلاع دهیم که فرایند رزرو شما به چه صورت است.

اگر از خارج از ایران رزرو کردید و هزینه از حساب شما کسر شد و نیز ایمیل تأیید برای شما از سمت تداعی ارسال شده، به این معناست که رزرو شما تکمیل شده و بایستی منتظر بمانید تا درمانگرتان تا ۲۴ ساعت با شما تماس بگیرد. اگر از حساب‌تان کسر شد ولی ایمیل تأیید از سمت تداعی برای شما ارسال نشد، کمی منتظر بمانید، در اینجور مواقع بانک‌تان اصلاحیه می‌زنند و پول را برمی‌گرداند. اگر حساب‌تان تا یک‌ساعت اصلاحیه نخورد، به پشتیبان سایت ما (آیکون پشتیبانی زیر تمام صفحات در سمت راست) پیام ارسال کنید تا ما به شما اطلاع دهیم که فرایند رزرو شما به چه صورت است.

پروسه‌ی انتخاب درمانگر یک فرایند فردی است و تماماً به تجربه‌ی شما ارتباط دارد. تمام درمانگران تداعی حرفه‌ای هستند و ما این تعهد را به شما می‌دهیم که ما خیلی پیش‌تر از شما وسواس به خرج داده‌ایم برای معرفی درمانگران در تداعی. بنابراین پروفایل درمانگر را ببینید، با فعالیت‌های او آشنا شوید، وقت‌های آزاد او را مشاهده کنید، چارچوب‌های کاری‌اش را مطالعه کنید و هر درمانگری که با تجربه‌ی شما سازگاری بیشتری دارد را انتخاب کنید و رزرو کنید. اگر در نهایت باز هم نمی‌دانید کدام درمانگر را انتخاب کنید، به احساس‌تان رجوع کنید، درمانگری را انتخاب کنید که در همان مشاهده‌ی اول پروفایل حس خوبی در شما ایجاد کرد. ما به این وضعیت «انتقال» می‌گوییم. اگر باز نتوانستید انتخاب کنید، به واتس‌اپ پشتیبان ما پیام ارسال کنید (آیکون واتس‌اپ زیر همین صفحه سمت راست موجود است) تا او شما را بیشتر راهنمایی کند.

به خاطر اینکه وقت‌های آن درمانگر پُر شده و درمانگر مذکور در حال حاضر وقت آزاد ندارد.

غالباً در طول هر فصل (۳ ماه) درمانگران وقت‌هایی آزادی در اختیار ما قرار می‌دهند که پروفایل آنها را آپدیت کنیم. بنابراین هر ۳ ماه یکبار.

متأسفانه ما فعلاً روش بهینه‌ای برای این درخواست نداریم. تنها پیشنهاد ما این است که هر از چند گاهی پروفایل درمانگر را چک کنید.

در پروفایل هر درمانگری ماژول رزرو برای مراجعان خارج از ایران وجود دارد. فرایند رزرو را پیش ببرید. ساعت‌های موجود با منطقه‌ی زمانی شما هماهنگ است. همینطور تقویم میلادی و شمسی به طور همزمان موجود است تا فرایند انتخاب زمان را ساده‌تر کند. پرداخت نیز از طریق Paypal انجام می‌گیرد. بعد از رزرو، ایمیل تأیید دریافت می‌کنید و درمانگرتان تا ۲۴ ساعت بعد با شما تماس خواهند گرفت.

در پروفایل هر درمانگری تعرفه‌ی جلسات روانکاوی برای افراد خارج از ایران مشخص شده است. حداقل ۳۵ دلار است که غالباً ویژه‌ی دانشجویان است. برای شاغلین نیز بازه‌ای بین ۳۵ تا ۶۰ دلار امریکاست.

پرداخت جلسه‌ی اول از طریق ماژول رزرو برای مراجعان خارج از ایران و از درگاه پرداخت Paypal انجام می‌گیرد. برای پرداخت جلسات بعد می‌توانید با درمانگرتان هماهنگ شوید، درمانگرتان به شما شماره حسابی در خارج از ایران خواهد داد که از آن طریق پرداخت‌تان را انجام دهید. غیر از شماره حساب ما می‌توانیم حساب wise نیز در اختیارتان قرار دهیم که راحت‌تر بتوانید پرداخت کنید.

علامت تیک روی تصویر درمانگران به این معناست که درمانگر مذکور تحت آموزش استاندارد روانکاوی در یک مؤسسه‌ی معتبر آموزش روانکاوی قرار گرفته است. آموزش استاندارد روانکاوی شامل آموزش، تحلیل شخصی خود درمانگر و دریافت سوپرویژن است. آموزش استاندارد روانکاوی یک پروسه‌ی طولانی مدت و دشوار است که درمانگری که تحت آموزش استاندارد بوده یا تحت آموزش است درمانگری است که متعهد به آموزش و رفتار حرفه‌ای است.

کاندیدای رواندرمانی تحلیلی به این معناست که این درمانگر در مرحله‌ی پیشرفته‌ی آموزش روانکاوی است و برای برخی از مراجعانش سوپرویژن فردی و گروهی می‌گیرد که نهایتاً منتج به این خواهد شد که او فارغ‌التحصیل رواندرمانگری تحلیلی شود. در نظر داشته باشید که آموزش روانکاوی در بیرون از دانشگاه اتفاق می‌افتد. یعنی تمام کسانی که کاندیدای روانکاوی هستند، حتماً کارشناسی ارشد یا دکترای روانشناسی دارند، یا روانپزشک هستند، و ممکن است سال‌ها تجربه‌ی بالینی داشته باشند، ولی در آموزش روانکاوی که پروسه‌ی متفاوتی است در حال آموزش جداگانه هستند.

همینطور این از تعهد ما به عناوین رسمی در جامعه‌ی روانکاوی است که از این عناوین استفاده می‌کنیم. ما می‌دانیم که برخی درمانگران در فضای رواندرمانی ایران بدون آموزش یا خودخوان خود را «درمانگر تحلیلی» می‌نامند. یا کسانی هستند که یک کارگاه کوتاه-مدت روانکاوی گذرانده‌اند و خود را رواندرمانگر تحلیلی می‌نامند که این با اصول آموزش روانکاوی ناسازگار است. ما در مجموعه‌ی تداعی خود را متعهد به این می‌دانیم که نسبت به آموزش درمانگران‌مان شفاف باشیم و اگر درمانگری هنوز آموزش استاندارد روانکاوی‌اش را به اتمام نرسانده، عنوان کاندیدا را به او اختصاص دهیم.

الف) اطلاعاتی که شما در ماژول رزرو درج می‌کنید فقط در اختیار درمانگران قرار خواهد گرفت و ما متعهد به این هستیم از اطلاعات شما به صورت جدی محافظت کنیم که حریم خصوصی شما خدشه‌دار نشود.

ب) محتوای جلسات روانکاوی محرمانه است و درمانگر شما صرفاً برای دریافت سوپرویژن فردی، سوپرویژن گروهی و احیاناً در محیط‌های تخصصی آموزشی و با تغییر مشخصات می‌تواند از آن استفاده کند.

ج) ضبط و انتشار صوتی و تصویری جلسات روانکاوی بدون اطلاع طرفین ممنوع است و تبعات قانونی به همراه دارد.

سؤال‌های متدوال پیرامون عضویت ویژه

ما در تداعی دو نوع عضویت داریم. یک عضویت معمولی است که با این نوع عضویت شما بخشی از گروه روانکاوی تداعی می‌شوید با یک‌سری دسترسی‌های محدود به محتوای وب‌سایت تداعی. در واقع در این شکل از عضویت شما صرفاً این امکان را می‌یابید که در مطالب مشارکت داشته باشید.

در «عضویت ویژه» شما بایستی حق اشتراک ماهانه را تهیه کنید. در این‌صورت شما به تمام محتوای وب‌سایت‌ گروه روانکاوی تداعی دسترسی خواهید داشت و می‌توانید در بحث‌ها مشارکت داشته باشید.

در پروفایل‌تان و در بخش «عضویت ویژه» می‌توانید به بسته‌های عضویت شش ماهه و یک‌ساله دسترسی دارید. هزینه‌ی عضویت ویژه‌ی شش ماهه ۵۰۰ هزار تومان و هزینه‌ی عضویت ویژه‌ی یک‌ساله ۶۰۰ هزار تومان است.

چنین مسائلی گاهی در پرداخت‌های آنلاین پیش می‌آید. اگر هزینه‌ی عضویت ویژه از حساب شما کسر شده، به اکانت‌تان در سایت وارد شوید و یک مقاله که مختص اعضای ویژه است را باز کنید، اگر به کل مقاله دسترسی داشتید یعنی پرداخت شما تکمیل شده است. غیر از این، در بخش عضویت ویژه‌ی پروفایل‌تان و در قسمت پلن‌های عضویت به لیست عضویت‌هایتان دسترسی دارید. اگر از حساب‌تان کسر شد، ولی وقتی به اکانت‌تان وارد می‌شوید همچنان به مقالات دسترسی ندارید، ابتدا یک بار از اکانت‌تان خارج شوید و دوباره وارد شوید، اگر باز به مقالات دسترسی نداشتید به پشتیبان سایت ما (آیکون پشتیبانی در پایین تمام صفحات سمت راست موجود است) پیام ارسال کنید تا ما مسئله را برطرف کنیم.

خیر. حق عضویت ویژه صرفاً برای مطالعه‌ی آنلاین تمام مقالات تداعی است. به طور جداگانه شما می‌توانید پی‌دی‌اف مقالات را تهیه و دانلود کنید.

بعد از خرید پی‌دی‌اف مقالات، لینک دانلود برای شما ایمیل می‌شود. بنابراین ایمیل خود را با دقت وارد کنید. غیر از این وقتی وارد اکانت‌تان شدید، در فهرست‌ها به بخش دانلودها مراجعه‌ کنید، از آنجا می‌توانید مقالات را دانلود کنید.

چنین مسائلی گاهی در پرداخت‌های آنلاین پیش می‌آید. اگر هزینه‌ی مقاله از حساب شما کسر شده، ایمیل‌تان را چک کنید. اگر مقاله ارسال شده بود که فرایند تکمیل شده است. اگر از حساب‌تان کسر شد ولی مقاله به ایمیل‌تان ارسال نشد، به پشتیبان سایت ما (آیکون پایین تمام صفحات سمت راست موجود است) پیام ارسال کنید تا ما مقاله را برای شما بفرستیم.

برخی از فعالیت‌های شما در وب‌سایت گروه روانکاوی تداعی برای شما کردیت به همراه دارد. برای مثال عضویت در سایت ۱۰ کردیت، لاگین به پروفایل ۱ کردیت، مشارکت در یک مقاله و ارائه‌ی نظر در انتهای مقاله برای شما ۲ کردیت می‌آورد.

چرا ما این کردیت‌ها را طراحی کرده‌ایم؟‌ به این خاطر که ما برخی مقالات را صرفاً برای اعضایی که کردیت بالایی دارند و ما شناخت کافی روی آنها داریم باز خواهیم کرد. این مقالات ممکن است مقالاتی بالینی باشند که نیاز است ما از پیشینه و تعهد یک عضو آگاه باشیم تا این ارائه‌ی بالینی را نمایش دهیم. فعالیت در وب‌سایت گروه تداعی برای شما کردیت به همراه دارد و به ما این پیام را می‌دهد که شما فرد متعهدی به روانکاوی هستید و ما می‌توانیم محتوایی عمیق‌تر را با شما به اشتراک بگذاریم.

در واقع این کردیت‌ها تلاشی برای امن کردن فضای آنلاین برای گفتگوهای جدی‌تر روانکاوانه هستند.

همینطور ما قصد داریم امکان شرکت در برخی دوره‌های آنلاین را با حداقل میزانی از کردیت برای اعضای تداعی مهیا کنیم. بنابراین ممکن است برای شرکت در یک دوره‌ی مقدماتی نیاز باشد که شما برای مثال ۱۰۰ کردیت و برای شرکت در یک دوره‌ی پیشرفته ۲۰۰ کردیت در حساب‌تان موجود باشد.

همینطور شما می‌توانید این کردیت‌ها را برای ثبت‌نام در دوره‌ها استفاده کنید. هر کردیت ۵ هزار تومان ارزش دارد و بنابراین در ثبت‌نام دوره‌ها می‌توانید از این کردیت‌ها به عنوان تخفیف «تعامل مؤثر» استفاده کنید.

پلن عضویت ویژه‌ی شش‌ماهه برای شما ۶۰ کردیت و پلن عضویت ویژه‌ی یکساله برای شما ۱۲۰ کردیت به همراه دارد.

در واقع قصد ما این است که عضویت ویژه افرادی که در دوره‌ها شرکت می‌کنند رایگان شود و بتوانند از تمام محتوای آموزشی تداعی بهره ببرند. بنابراین اگر شما عضویت یکساله را تهیه کنید، ارزش مقدار کردیتی که دریافت می‌کنید به همان میزان پرداختی‌تان است و این را می‌توانید در «تخفیف تعامل مؤثر» دوره‌ها استفاده کنید.

Back To Top
×Close search
Search
×