skip to Main Content
سؤال‌های متدوال پیرامون عضویت ویژه

ما در تداعی دو نوع عضویت داریم. یک عضویت معمولی است که با این نوع عضویت شما بخشی از گروه روانکاوی تداعی می‌شوید با یک‌سری دسترسی‌های محدود به محتوای وب‌سایت تداعی. در واقع در این شکل از عضویت شما صرفاً این امکان را می‌یابید که در مطالب مشارکت داشته باشید.

در «عضویت ویژه» شما بایستی حق اشتراک ماهانه را تهیه کنید. در این‌صورت شما به تمام محتوای وب‌سایت‌ گروه روانکاوی تداعی دسترسی خواهید داشت و می‌توانید در بحث‌ها مشارکت داشته باشید.

در پروفایل‌تان و در بخش «عضویت ویژه» می‌توانید به بسته‌های عضویت شش ماهه و یک‌ساله دسترسی دارید. هزینه‌ی عضویت ویژه‌ی شش ماهه ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و هزینه‌ی عضویت ویژه‌ی یک‌ساله ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

چنین مسائلی گاهی در پرداخت‌های آنلاین پیش می‌آید. اگر هزینه‌ی عضویت ویژه از حساب شما کسر شده، به اکانت‌تان در سایت وارد شوید و یک مقاله که مختص اعضای ویژه است را باز کنید، اگر به کل مقاله دسترسی داشتید یعنی پرداخت شما تکمیل شده است. غیر از این، در بخش عضویت ویژه‌ی پروفایل‌تان و در قسمت پلن‌های عضویت به لیست عضویت‌هایتان دسترسی دارید. اگر از حساب‌تان کسر شد، ولی وقتی به اکانت‌تان وارد می‌شوید همچنان به مقالات دسترسی ندارید، ابتدا یک بار از اکانت‌تان خارج شوید و دوباره وارد شوید، اگر باز به مقالات دسترسی نداشتید به پشتیبان سایت ما (آیکون پشتیبانی در پایین تمام صفحات سمت راست موجود است) پیام ارسال کنید تا ما مسئله را برطرف کنیم.

خیر. حق عضویت ویژه صرفاً برای مطالعه‌ی آنلاین تمام مقالات تداعی است. به طور جداگانه شما می‌توانید پی‌دی‌اف مقالات را تهیه و دانلود کنید.

بعد از خرید پی‌دی‌اف مقالات، لینک دانلود برای شما ایمیل می‌شود. بنابراین ایمیل خود را با دقت وارد کنید. غیر از این وقتی وارد اکانت‌تان شدید، در فهرست‌ها به بخش دانلودها مراجعه‌ کنید، از آنجا می‌توانید مقالات را دانلود کنید.

چنین مسائلی گاهی در پرداخت‌های آنلاین پیش می‌آید. اگر هزینه‌ی مقاله از حساب شما کسر شده، ایمیل‌تان را چک کنید. اگر مقاله ارسال شده بود که فرایند تکمیل شده است. اگر از حساب‌تان کسر شد ولی مقاله به ایمیل‌تان ارسال نشد، به پشتیبان سایت ما (آیکون پایین تمام صفحات سمت راست موجود است) پیام ارسال کنید تا ما مقاله را برای شما بفرستیم.

برخی از فعالیت‌های شما در وب‌سایت گروه روانکاوی تداعی برای شما کردیت به همراه دارد. برای مثال عضویت در سایت ۱۰ کردیت، لاگین به پروفایل ۱ کردیت، مشارکت در یک مقاله و ارائه‌ی نظر در انتهای مقاله برای شما ۲ کردیت می‌آورد.

چرا ما این کردیت‌ها را طراحی کرده‌ایم؟‌ به این خاطر که ما برخی مقالات را صرفاً برای اعضایی که کردیت بالایی دارند و ما شناخت کافی روی آنها داریم باز خواهیم کرد. این مقالات ممکن است مقالاتی بالینی باشند که نیاز است ما از پیشینه و تعهد یک عضو آگاه باشیم تا این ارائه‌ی بالینی را نمایش دهیم. فعالیت در وب‌سایت گروه تداعی برای شما کردیت به همراه دارد و به ما این پیام را می‌دهد که شما فرد متعهدی به روانکاوی هستید و ما می‌توانیم محتوایی عمیق‌تر را با شما به اشتراک بگذاریم.

در واقع این کردیت‌ها تلاشی برای امن کردن فضای آنلاین برای گفتگوهای جدی‌تر روانکاوانه هستند.

همینطور ما قصد داریم امکان شرکت در برخی دوره‌های آنلاین را با حداقل میزانی از کردیت برای اعضای تداعی مهیا کنیم. بنابراین ممکن است برای شرکت در یک دوره‌ی مقدماتی نیاز باشد که شما برای مثال ۱۰۰ کردیت و برای شرکت در یک دوره‌ی پیشرفته ۲۰۰ کردیت در حساب‌تان موجود باشد.

همینطور در ثبت‌نام دوره‌ها می‌توانید از این کردیت‌ها به عنوان تخفیف «تعامل مؤثر» استفاده کنید.

پلن عضویت ویژه‌ی شش‌ماهه برای شما ۶۰ کردیت و پلن عضویت ویژه‌ی یکساله برای شما ۱۲۰ کردیت به همراه دارد.

Back To Top
×Close search
Search
×