skip to Main Content

برای استفاده از محتوای متنی تداعی شما بایستی اشتراک تهیه کنید. با خرید اشتراک شما امکان مطالعه‌ی آنلاین مقالات روی سایت را خواهید داشت. اگر قصد دارید به پی‌دی‌اف مقالات دسترسی داشته باشید، در صفحه‌ی همان مقاله پی‌دی‌اف را تهیه کنید. خریدهای پی‌دی‌اف شما به ایمیل‌تان ارسال خواهد شد و همینطور در صفحه‌ی اصلی پروفایل‌تان قابل نمایش و دانلود است. اگر صرفاً به پی‌دی‌اف نیاز دارید نیازی به خرید اشتراک نیست، اشتراک صرفاً برای کسانی است که قصد دارند مقالات را به صورت آنلاین روی سایت مطالعه کنند.

برای تهیه اشتراک ابتدا بایستی در سایت ثبت‌نام کنید (اگر پیش‌تر ثبت‌نام کرده‌اید وارد سایت شوید). سپس به شرح زیر عمل کنید.

الف) ابتدا به اکانت خود وارد شوید:

ب) سپس قسمت اشتراک در ناوبری اکانت‌تان را کلیک کنید تا گزینه‌های پلن‌های اشتراک (Subscriptions) و سفارشات (Orders) نمایش داده شوند:

ج) در نهایت یکی از پلن‌هایی که در اینجا نمایش داده می‌شود را انتخاب و کلیک کنید. با کلیک روی پلن مورد نظر، شما مستقیم وارد درگاه پرداخت بانک خواهید شد. پس از پرداخت به سایت منتقل می‌شوید و حالا تمام مقالات برای شما نمایش داده خواهند شد و می‌توانید آنها را به صورت آنلاین مطالعه کنید.

Back To Top
×Close search
Search
error: این محتوا محافظت‌شده است.