skip to Main Content
آرش علمی اسدزاده

آرش علمی اسدزاده

من آرش علمی اسدزاده، دانشجوی دکتری روانشناسی در دانشگاه تربیت مدرس و کاندیدای روانکاوی هستم. از سال 97 به گذراندن دوره های آموزشی در موسسه روانکاوی هم‌آوا مشغول بوده و هم اکنون عضو گروه جامع این موسسه هستم. کار خود را با درمان بیماران در سال 95 با رویکردهای متفاوت شروع کرده و از سال 97 به بعد به درمان با رویکرد روابط اُبژه پرداخته‌ام.
الهام اقراری

الهام اقراری

الهام اقراری هستم. تحصیلات من روانشناسی بالینی در مقطع کارشناسی ارشد و روانشناسی سلامت در مقطع دکتری است و در حال حاضر کاندیدای روان‌درمانی تحلیلی در گروه فرویدی تهران هستم.
آرام جابری

آرام جابری

من آرام جابری دانش‌آموخته روان‌شناسی بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران هستم. رویکرد اکنون من آبجکت ریلیشنز و به خصوص نظریات روانکاو معاصر بیون است. علاوه بر روان‌درمانگری، برگزاری جلسات سوپرویژن و دوره‌های آموزشی مرتبط با روانکاوان معاصر را نیز برعهده دارم.
سبا جعفری

سبا جعفری

سبا جعفری هستم. دکترای روانشناسی سلامت و رواندرمانگر تحلیلی با رویکرد روانکاوی خویشتن؛ دارای پروانه اشتغال به کار از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور.
فاطمه امیری

فاطمه امیری

من فاطمه امیری، دانش‌آموخته رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد هستم. از سال ۹۴ مشغول درمانگری هستم و اکنون کاندیدای روان‌درمانی تحلیلی در گروه فرویدی تهران هستم.
فاطمه خزایی

فاطمه خزایی

من فاطمه خزایی روان‌شناس بالینی هستم؛ و دکتری خود را از دانشگاه تربیّت مدرّس دریافت کرده‌ام. همزمان با تحصیلات آکادمیک به آموزش در حوزه‌های مختلف روان درمانی مانند درمان‌های شناختی-رفتاری پرداختم

نیکتا میرکریمی

من نیکتا میرکریمی روان‌شناس بالینی و رواندرمانگر با رویکرد روابط اُبژه هستم.
محمدرضا امین‌داور

محمد‌رضا امین‌داور

من محمدرضا امین‌داور، دانش آموخته روانشناسی و کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی هستم.
یاسمن همتیان

یاسمن همتیان

یاسمن همتیان هستم، کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران (دانشگاه علوم پزشکی ایران).
حسن مشهدی‌زاده

حسن مشهدی‌زاده

من حسن مشهدی‌زاده، کاندیدای مقطع دکتری رشته روانشناسی بالینی و عضو سازمان نظام روانشناسی ایران (شماره عضویت: 1014456) هستم. در مرکز مطالعات روانکاوی تهران بنا به استانداردهای بین‌المللی جامعه روانکاوی، تحلیل می‌شوم، آموزش می‌بینم و برای کارم سوپرویژن فردی و گروهی می‌گیرم.
سعیده موسوی نصب

سعیده موسوی‌نسب

من «سعیده موسوی نسب»، مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و کارشناسی روانشناسی بالینی‌ام را از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرده‌ام و در حال حاضر کاندیدای روان‌درمانگری تحلیلی هستم.
امیرمهدی کتانی

امیرمهدی کتانی

من امیرمهدی کتانی کاندیدای سال آخر دکترای روان‌شناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نیز روان‌درمانگر با رویکرد تحلیلی هستم. همچنین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم را نیز در رشتۀ روان‌شناسی بالینی و به‌ترتیب از دو دانشگاه خوارزمی و علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده‌ام.
Back To Top
×Close search
Search
error: این محتوا محافظت‌شده است.