skip to Main Content
مانا علوی

مانا علوی

من مانا علوی کارشناس‌ ارشد روانشناسی و دانشجوی روان‌درمانی تحلیلی در انستیتوی روانکاوی هم‌آوا هستم. از سال ۹۳ درمان فردی‌ام را آغاز کردم و طبق استانداردهای انجمن بین‌المللی روانکاوی تحت آموزش و سوپرویژن هستم.
امیرمهدی کتانی

امیرمهدی کتانی

من امیرمهدی کتانی کاندیدای سال آخر دکترای روان‌شناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نیز روان‌درمانگر با رویکرد تحلیلی هستم. همچنین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم را نیز در رشتۀ روان‌شناسی بالینی و به‌ترتیب از دو دانشگاه خوارزمی و علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده‌ام.
سعیده موسوی نصب

سعیده موسوی‌نسب

من «سعیده موسوی نسب»، مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و کارشناسی روانشناسی بالینی‌ام را از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرده‌ام و در حال حاضر کاندیدای روان‌درمانگری تحلیلی هستم.
آرش علمی اسدزاده

آرش علمی اسدزاده

من آرش علمی اسدزاده، دانشجوی دکتری روانشناسی در دانشگاه تربیت مدرس و کاندیدای روانکاوی هستم. از سال 97 به گذراندن دوره های آموزشی در موسسه روانکاوی هم‌آوا مشغول بوده و هم اکنون عضو گروه جامع این موسسه هستم. کار خود را با درمان بیماران در سال 95 با رویکردهای متفاوت شروع کرده و از سال 97 به بعد به درمان با رویکرد روابط اُبژه پرداخته‌ام.
سبا جعفری

سبا جعفری

سبا جعفری هستم. دکترای روانشناسی سلامت و رواندرمانگر تحلیلی با رویکرد روانکاوی خویشتن؛ دارای پروانه اشتغال به کار از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور.
فاطمه امیری

فاطمه امیری

من فاطمه امیری، دانش‌آموخته رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد هستم. از سال ۹۴ مشغول درمانگری هستم و اکنون کاندیدای روان‌درمانی تحلیلی در گروه فرویدی تهران هستم.
فاطمه خزایی

فاطمه خزایی

من فاطمه خزایی روان‌شناس بالینی هستم؛ و دکتری خود را از دانشگاه تربیّت مدرّس دریافت کرده‌ام. همزمان با تحصیلات آکادمیک به آموزش در حوزه‌های مختلف روان درمانی مانند درمان‌های شناختی-رفتاری پرداختم
×Close search
Search
×
error: این محتوا محافظت‌شده است.