skip to Main Content
اشکان فخراوی

اشکان فخراوی

من اشکان فخراوی هستم، کارشناس ارشد روانشناسی، دانشجوی دوره جامع درمانگری تحلیلی موسسه هم‌آوا و کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی.
آرش علمی اسدزاده

آرش علمی اسدزاده

من آرش علمی اسدزاده، دانشجوی دکتری روانشناسی در دانشگاه تربیت مدرس و کاندیدای روانکاوی هستم. از سال 97 به گذراندن دوره های آموزشی در موسسه روانکاوی هم‌آوا مشغول بوده و هم اکنون عضو گروه جامع این موسسه هستم. کار خود را با درمان بیماران در سال 95 با رویکردهای متفاوت شروع کرده و از سال 97 به بعد به درمان با رویکرد روابط اُبژه پرداخته‌ام.
محمدرضا امین داور

محمد‌رضا امین‌داور

من محمدرضا امین‌داور، دانش آموخته روانشناسی و کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی هستم.
مهدی میناخانی

مهدی میناخانی

من مهدی میناخانی، رواندرمانگر تحلیلی و دارای پروانه‌ی رواندرمانی به شماره‌ی ۴۴۶۷ از سازمان نظام روانشناسی ایران هستم. همینطور هم‌مؤسس و مدیر گروه روانکاوی تداعی هستم.
امیرمهدی کتانی

امیرمهدی کتانی

من امیرمهدی کتانی کاندیدای سال آخر دکترای روان‌شناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نیز روان‌درمانگر با رویکرد تحلیلی هستم. همچنین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم را نیز در رشتۀ روان‌شناسی بالینی و به‌ترتیب از دو دانشگاه خوارزمی و علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده‌ام.
سیامک بایرامی

سیامک بایرامی

من سیامک بایرامی دانش‌آموخته‌ی روانشناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و روان‌درمانگری با رویکرد روابط ابژه‌ای با محوریت نظریه کلاینی هستم. از سال 93 به عنوان رواندرمانگر فعالیت می‌کنم.
حسن مشهدی‌زاده

حسن مشهدی‌زاده

من حسن مشهدی‌زاده، کاندیدای مقطع دکتری رشته روانشناسی بالینی و عضو سازمان نظام روانشناسی ایران (شماره عضویت: 1014456) هستم. در مرکز مطالعات روانکاوی تهران بنا به استانداردهای بین‌المللی جامعه روانکاوی، تحلیل می‌شوم، آموزش می‌بینم و برای کارم سوپرویژن فردی و گروهی می‌گیرم.
پیوند جلالی

پیوند جلالی

من پیوند جلالی هستم، کاندیدای دکتری روانشناسی بالینی در دانشگاه بهشتی و دانش‌آموختۀ دورۀ جامع درمان تحلیلی در مؤسسۀ هم‌آوا.
آرش مهرکش

آرش مهرکش

من آرش مهرکش، دانشجوی دکتری روانشناسی در دانشگاه کالیفورنیا - ریورساید (UCR) هستم. تحصیلات پیشین من کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه شهید بهشتی (و پیش از آن، مدیریت ام‌­بی‌­ای و مهندسی برق هر دو از دانشگاه صنعتی شریف) بوده است.
Back To Top
×Close search
Search
×