skip to Main Content
امیرمهدی کتانی

امیرمهدی کتانی

من امیرمهدی کتانی کاندیدای سال آخر دکترای روان‌شناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نیز روان‌درمانگر با رویکرد تحلیلی هستم. همچنین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم را نیز در رشتۀ روان‌شناسی بالینی و به‌ترتیب از دو دانشگاه خوارزمی و علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده‌ام.
آلاله آطاهریان

آلاله آطاهریان

آلاله آطاهریان کارشناس ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه تهران و کاندیدای روان‌درمانی تحلیلی در مرکز مطالعات روانکاوی تهران هستم. رویکرد درمانی اینجانب روابط ابژه‌ای با تاکید بر نظریه کلاین است. بر اساس استاندارهای بین‌المللی روانکاوی، فعالیت های خود را در سه حیطه درمان شخصی، آموزش و سوپرویژن فردی و گروهی پیگیری می‌کنم.
فریما رحمتی

فریما رحمتی

من فریما رحمتی، دانش‌آموخته رشته روان‌شناسی بالینی هستم. تحصیلات آکادمیک من در مقطع کارشناسی در دانشگاه تهران و در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی بوده است.
سبا جعفری

سبا جعفری

سبا جعفری هستم. دکترای روانشناسی سلامت و رواندرمانگر تحلیلی با رویکرد روانکاوی خویشتن؛ دارای پروانه اشتغال به کار از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور.
سعیده موسوی نسب

سعیده موسوی‌نسب

من «سعیده موسوی نسب»، مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و کارشناسی روانشناسی بالینی‌ام را از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرده‌ام و در حال حاضر کاندیدای روان‌درمانگری تحلیلی هستم.
محمدرضا امین داور

محمد‌رضا امین‌داور

من محمدرضا امین‌داور، دانش آموخته روانشناسی و کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی هستم.
بهناز بنویدی

بهناز بنویدی

رویکرد بالینی من روان‌درمانی تحلیلی مبتنی بر نظریه روابط ابژه، امکان کاوش دغدغه‌های درون فردی و بین فردی ( رابطه‌ای) را فراهم می‌کند.
ریحانه معصومی علاء

ریحانه معصومی علاء

من ریحانه معصومی علاء، دانش‌آموخته‌ی روانشناسی بالینی و رواندرمانگر تحلیلی هستم. مقطع کارشناسی را با گرایش بالینی و کارشناسی ارشد را با گرایش بالینی، خانواده و زوج‌درمانی سپری کرده‌ام و همزمان با تحصیل آکادمیک پیگیر دغدغه‌های فلسفی و جامعه‌شناختی خود بوده‌ام و نزد اساتیدی چون صالح نجفی و مراد فرهادپور دانش آموخته‌ام.
هدیه عرشیانی

هدیه عرشیانی

دکتر هدیه عرشیانی، روانپزشک و کاندیدای روان¬درمانگری تحلیلی در دپارتمان رواندرمانی بیمارستان روزبه (دانشگاه علوم پزشکی تهران) هستم.
مانا علوی

مانا علوی

من مانا علوی کارشناس‌ ارشد روانشناسی و دانشجوی روان‌درمانی تحلیلی در انستیتوی روانکاوی هم‌آوا هستم. از سال ۹۳ درمان فردی‌ام را آغاز کردم و طبق استانداردهای انجمن بین‌المللی روانکاوی تحت آموزش و سوپرویژن هستم.
سبا هوبه‌فکر

سبا هوبه‌فکر

دکتر سبا هوبه‌فکر، روان‌پزشک و کاندیدای روان‌درمانگری تحلیلی در دپارتمان روان‌درمانی بیمارستان روزبه و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران هستم. دوره پزشکی عمومی و تخصص روان‌پزشکی را نیز در همان دانشگاه گذرانده‌ام.
مریم فارسی‌نژاد

مریم فارسی‌نژاد

من دکتر مریم فارسی‌نژاد پزشک و متخصص روانپزشکی و دارای بورد تخصصی روانپزشکی از دانشگاه تهران و کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی در دپارتمان رواندرمانی بیمارستان روزبه هستم.
×Close search
Search
×