skip to Main Content
سعیده موسوی نسب

سعیده موسوی‌نسب

من «سعیده موسوی نسب» کاندیدای دکتری روانشناسی در دانشگاه تربیت مدرس و دانشجوی دوره جامع روان‌تحلیلگری هستم. مدارک کارشناسی‌ارشد و کارشناسی روانشناسی بالینی خود را نیز به ترتیب از دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و علامه طباطبایی دریافت کرده‌ام.
بهناز بنویدی

بهناز بنویدی

رویکرد بالینی من روان‌درمانی تحلیلی مبتنی بر نظریه روابط ابژه، امکان کاوش دغدغه‌های درون فردی و بین فردی ( رابطه‌ای) را فراهم می‌کند.
حسن مشهدی‌زاده

حسن مشهدی‌زاده

من حسن مشهدی‌زاده، کاندیدای مقطع دکتری روانشناسی بالینی و عضو مرکز مطالعات روانکاوی تهران هستم. پنج سالی است که کار رواندرمانی تحلیلی می‌دهم.
فاطمه امیری

فاطمه امیری

من کاندیدای روان‌درمانی تحلیلی در گروه فرویدی تهران و فارغ‌التحصیل روانشناسی در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد هستم.
آرش علمی اسدزاده

آرش علمی اسدزاده

من آرش علمی اسدزاده، دانشجوی دکتری روانشناسی در دانشگاه تربیت مدرس و کاندیدای روانکاوی هستم. از سال 97 به گذراندن دوره های آموزشی در موسسه روانکاوی هم‌آوا مشغول بوده و هم اکنون عضو گروه جامع این موسسه هستم. کار خود را با درمان بیماران در سال 95 با رویکردهای متفاوت شروع کرده و از سال 97 به بعد به درمان با رویکرد روابط اُبژه پرداخته‌ام.
مهدی میناخانی

مهدی میناخانی

من مهدی میناخانی، رواندرمانگر تحلیلی و دارای پروانه‌ی تخصصی رواندرمانی به شماره‌ی ۴۴۶۷ از سازمان نظام روانشناسی ایران هستم. همینطور هم‌مؤسس و مدیر گروه روانکاوی تداعی هستم.
ریحانه معصومی علا

ریحانه معصومی علاء

من ریحانه معصومی علاء، دانش‌آموخته‌ی روانشناسی بالینی و رواندرمانگر تحلیلی هستم. مقطع کارشناسی را با گرایش بالینی و کارشناسی ارشد را با گرایش بالینی، خانواده و زوج‌درمانی سپری کرده‌ام و همزمان با تحصیل آکادمیک پیگیر دغدغه‌های فلسفی و جامعه‌شناختی خود بوده‌ام و نزد اساتیدی چون صالح نجفی و مراد فرهادپور دانش آموخته‌ام.
عسل حسن‌زاده

عسل حسن‌زاده

عسل حسن زاده هستم، کاندیدای دکتری روانشناسی بالینی در انیستیتو روانپزشکی تهران و کاندیدای دوره جامع روان‌درمانی تحلیلی در موسسه هم‌آوا.
امیرمهدی کتانی

امیرمهدی کتانی

من امیرمهدی کتانی دکترای تخصصی روان‌شناسی بالینی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و روان‌درمانگر با رویکرد تحلیلی هستم.
فریما رحمتی

فریما رحمتی

من فریما رحمتی، دانش‌آموخته رشته روان‌شناسی بالینی هستم. تحصیلات آکادمیک من در مقطع کارشناسی در دانشگاه تهران و در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی بوده است.
اشکان فخراوی

اشکان فخراوی

من اشکان فخراوی هستم، روان‌درمانگر تحلیلی، دارای مدرک کارشناس ارشد روانشناسی و دانش‌آموخته دوره جامع درمانگری تحلیلی از موسسه هم‌­آوا.
هدیه عرشیانی

هدیه عرشیانی

دکتر هدیه عرشیانی، روانپزشک و کاندیدای روان¬درمانگری تحلیلی در دپارتمان رواندرمانی بیمارستان روزبه (دانشگاه علوم پزشکی تهران) هستم.
Back To Top
×Close search
Search
error: این محتوا محافظت‌شده است.
کپی‌برداری با روح روانکاوی ناسازگار است.
×