skip to Main Content
مانا علوی

مانا علوی

من مانا علوی کارشناس‌ ارشد روانشناسی و دانشجوی روان‌درمانی تحلیلی در انستیتوی روانکاوی هم‌آوا هستم. از سال ۹۳ درمان فردی‌ام را آغاز کردم و طبق استانداردهای انجمن بین‌المللی روانکاوی تحت آموزش و سوپرویژن هستم.
فاطمه خزایی

فاطمه خزایی

من فاطمه خزایی روان‌شناس بالینی هستم؛ و دکتری خود را از دانشگاه تربیّت مدرّس دریافت کرده‌ام. همزمان با تحصیلات آکادمیک به آموزش در حوزه‌های مختلف روان درمانی مانند درمان‌های شناختی-رفتاری پرداختم
آرام جابری

آرام جابری

من آرام جابری دانش‌آموخته روان‌شناسی بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران هستم. رویکرد اکنون من آبجکت ریلیشنز و به خصوص نظریات روانکاو معاصر بیون است. علاوه بر روان‌درمانگری، برگزاری جلسات سوپرویژن و دوره‌های آموزشی مرتبط با روانکاوان معاصر را نیز برعهده دارم.
سبا جعفری

سبا جعفری

سبا جعفری هستم. دکترای روانشناسی سلامت و رواندرمانگر تحلیلی با رویکرد روانکاوی خویشتن؛ دارای پروانه اشتغال به کار از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور.
یاسمن همتیان

یاسمن همتیان

یاسمن همتیان هستم، کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران (دانشگاه علوم پزشکی ایران).
ریحانه معصومی علاء

ریحانه معصومی علاء

من ریحانه معصومی علاء، دانش‌آموخته‌ی روانشناسی بالینی و رواندرمانگر تحلیلی هستم. مقطع کارشناسی را با گرایش بالینی و کارشناسی ارشد را با گرایش بالینی، خانواده و زوج‌درمانی سپری کرده‌ام و همزمان با تحصیل آکادمیک پیگیر دغدغه‌های فلسفی و جامعه‌شناختی خود بوده‌ام و نزد اساتیدی چون صالح نجفی و مراد فرهادپور دانش آموخته‌ام.

نیکتا میرکریمی

من نیکتا میرکریمی، روان‌شناس بالینی و رواندرمانگر با رویکرد روابط اُبژه هستم. تحصیلات آکادمیک من در رشته روان‌شناسی بالینی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به ترتیب از دانشگاه تبریز و دانشگاه علوم پزشکی ایران (انستیتو روان‌پزشکی تهران) است.
محمدرضا امین‌داور

محمد‌رضا امین‌داور

من محمدرضا امین‌داور، دانش آموخته روانشناسی و کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی هستم.

افشان قشقایی

من افشان قشقایی کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی در مرکز مطالعات روانکاوی تهران هستم. دوره لیسانس خود را در رشته روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز و دوره فوق لیسانس را در دانشگاه علم و فرهنگ در رشته روانشناسی بالینی خانواده درمانی گذرانده‌ام و اکنون چند سالی‌ست که مشغول آموزش استاندارد روانکاوی هستم.
عذرا یثربی

عذرا یثربی

من دکتر عذرا یثربی، روان‌پزشک و کاندیدای روان‌درمانگری تحلیلی در دپارتمان روان‌درمانی بیمارستان روزبه (دانشگاه علوم پرشکی تهران) هستم.
سعیده آذرپیوند

سعیده آذرپیوند

من سعیده آذرپیوند، روانشناس بالینی و روان‌درمانگر تحلیلی با رویکرد روابط ابژه‌ای هستم. یادگیری روانکاوی و کار بالینی را از سال ۹۳ با کلاس‌ و سوپرویژن گروهی دکتر عبدالحسین رفعتیان آغاز کردم و در ادامه در سال ۹۶ وارد اولین دوره جامع آموزش روان‌درمانی تحلیلی در موسسه هم‌آوا شدم و به تازگی فارغ‌التحصیل شده‌ام.

فائزه شفیعی

من فائزه شفیعی، کاندیدای دکترای روانشناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی ایران و درمانگر تحلیلی هستم. مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده‌ام.
×Close search
Search
error: این محتوا محافظت‌شده است.
زن، زندگی، آزادی