skip to Main Content

حسن مشهدی‌زاده

درمانگر

من حسن مشهدی‌زاده، کاندیدای مقطع دکتری رشته روانشناسی بالینی و عضو سازمان نظام روانشناسی ایران (شماره عضویت: ۱۰۱۴۴۵۶) هستم. در مرکز مطالعات روانکاوی تهران بنا به استانداردهای بین‌المللی جامعه روانکاوی، تحلیل می‌شوم، آموزش می‌بینم و برای کارم سوپرویژن فردی و گروهی می‌گیرم. رویکرد من مبتنی بر روانکاوی معاصر و گرایش روابط ابژه‌ای است اما در رویکردهای مختلف سوپرویژن می‌گیرم.

چنانچه تمایل دارید با من وقت ملاقات بگیرید، لطفاً پیش از رزرو، چهارچوب‌های کاری مرا بخوانید.

تخصص‌ها:

 • رواندرمانی تحلیلی فردی

پذیرش مراجع در رده‌ی سنی:

 • بزرگسال

زمان‌های آزاد درمانگر:

حضوری در شیراز: یک‌شنبه‌ها

آنلاین: یک‌شنبه‌ها

آدرس آفیس درمانگر:

شیراز_ستارخان

هزینه‌ی هر جلسه:

 • آنلاین (داخل ایران): ۳۵۰ هزار تومان
 • حضوری (داخل ایران): ۴۵۰ هزار تومان
 • آنلاین (دانشجو | خارج از ایران): ۳۰ دلار
 • آنلاین (شاغل | خارج از ایران): ۴۰ دلار

محدودیت کنسلی:

سه جلسه در سال

زمان و مکان برگذاری جلسه: زمان ما ۵۰ دقیقه است. در روز و ساعتی ثابت در هفته «به وقت ایران». محل برگزاری جلسات حضوری کلینیکی در شیراز و در صورت آنلاین، در اپلیکیشن‌های تماس تصویری خواهد بود.

شیوه پرداخت: بعد از هر جلسه، پرداخت‌ها را به شماره کارتی که برایتان ارسال می‌شود، می‌پردازید.

کنسلی جلسات و پرداخت: اگر یک جلسه در هفته با من دارید؛ سه‌بار در یک‌سال

اگر دو جلسه در هفته با من دارید؛ شش‌بار در یک‌سال

اگر سه جلسه در هفته با من دارید؛ نُه‌بار در یک‌سال می‌توانید کنسل کنید، بدون اینکه وجهی بپردازید. به شرطی که «نیم‌ساعت» قبل از جلسه به من خبر دهید.

غیبت بدون اطلاع، یا کنسل بیشتر از موارد بالا حتی در ضورت اطلاع شامل پرداخت می‌شود.

تعطیلات: روزهای تعطیل رسمی در تقویم ایران، تعطیل است و جلسه نخواهیم داشت. همچنین دو هفته در نوروز، و دو هفته در تابستان من در تعطیلات هستم، که یک هفته قبل از آن با شما هماهنگ می‌کنم. غیر از این، همیشه هستم، مگر در شرایط اورژانسی که به‌ندرت اتفاق می‌افتد.

 افزایش پرداخت سالیانه: تیرماه هر سال، بین ۲۵ تا ۳۰ درصد به مقدار پرداخت‌ اضافه می‌شود.

حریم خصوصی: برای حفظ حریم شخصی شما، هر فردی که با شما رابطه‌ی نزدیکی داشته باشد را به عنوان آنالیزان (روانکاوی‌شونده) نمی‌پذیرم. «پدر، مادر، برادر، خواهر، فرزند، همسر، دوست صمیمی، شریک عاطفی یا پارتنر).

نکاتی در مورد جلسات رواندرمانی آنلاین: 

یک. ضروری است که شما در حالت ثابت و پایداری در جلسه باشید، بنابراین در جلسه، رانندگی کردن!، پیاده‌روی، دویدن یا انجام
همزمان هر کار دیگری، ممنوع است.
دو. ضروری است که در مکان ثابتی به جلسه بیایید؛ اگر در اتاقی از خانه/خوابگاه هستید، حتی‌المقدور تمام جلسات را در همان اتاق همیشگی باشید. اگر برایتان مقدور نیست و ناچارید در ماشین باشید، اتومبیل‌تان را همیشه در یک جای ثابت، آرام و کم‌عبور مروری پارک کنید.
سه. اگر از گوشی/تبلت/آی‌پد استفاده می‌کنید، بهتر است دستگاه هوشمند و دوربین گوشی را در حالت ثابتی قرار دهید و دست‌هایتان آزاد باشد؛ همچنین پیشنهاد می‌شود، نوتیفیکیشن‌ها را خاموش کنید تا از حواسپرتی جلوگیری شود.

مجموعه‌ی تداعی درمانگران را با نهایت وسواس، تحقیق و بررسی انتخاب و معرفی می‌کند. با وجود این، در پروسه‌ی تحلیل روانکاوانه همواره موقعیت‌هایی وجود دارد که نیاز به نظارت حرفه‌ای دارد. وظیفه‌ی نظارت بر تعهد حرفه‌ای و اخلاقی درمانگران به عهده‌ی سوپروایزران و انستیتوهایی است که درمانگران تحت نظارت آنها آموزش می‌بینند و درمان می‌شوند.  تأیید شده

  این درمانگر تحت آموزش استاندارد روانکاوی قرار دارد. آموزش استاندارد روانکاوی سه بخش دارد:

  آموزش: فرایند آموزش در روانکاوی فرایندی طولانی مدت است و غالباً بین ۶ تا ۸ سال زمان می‌برد.

  درمان شخصی: درمان شخصی در روانکاوی الزامی است و هیچ درمانگری نمی‌تواند کار روانکاوی انجام دهد مگر اینکه خود درمان شده یا تحت درمان باشد.

  سوپرویژن: تمام درمانگران تحلیلی یا روانکاوان از راهنمایی‌های یک ناظر بی‌طرف (سوپروایزر) بهره می‌برند.

  حسن مشهدی‌زاده

  ممنونم که به من اعتماد می‌کنید و قصد دارید که با من وقت ملاقات بگیرید. لطفاً قبل از رزرو وقت ملاقات به موارد زیر توجه کنید:
  ۱) من در حال حاضر امکان پذیرش مراجع آنلاین دارم.

  ۲) من مشاور نیستم، کار روانکاوی انجام می‌دهم. برای آشنایی با روانکاوی این متن را مطالعه کنید.

  ۳) زمان: زمان جلسه، ۵۰ دقیقه است.

  ۴) من در حال حاضر، صرفاً به‌صورت آنلاین، آنالیزان می‌بینم، بنابراین اگر می‌خواهید در آینده به‌صورت حضوری جلسه داشته باشید، نمی‌توانید با من وقت رزرو کنید.

  ۵) تخصص من رواندرمانی تحلیلی فردی با افراد بزرگسال است، بنابراین زوج‌درمانی، خانواده‌درمانی، گروه‌درمانی کار نمی‌کنم. همچنین با کودکان و نوجوانان کار نمی‌کنم.

  ۶) مکان: بسیار اهمیت دارد که در حین جلسه در مکان ثابت، بدون حرکت و کاملاً راحتی باشید. صدای دیگران را نشنوید یا دیگران صدای شما را نشنوند.

  ۷) حریم خصوصی: هر کسی با آنالیزانی که با من جلسه دارد، ارتباط نزدیکی دارد «دوست نزدیک، شریک عاطفی، خواهر، برادر، والدین و…» نمی‌تواند با من جلسه داشته باشد.

  ۸) کنسلی: به‌ازای هر جلسه در هفته که با من جلسه دارید، سه جلسه در سال می‌توانید کنسل کنید، بدون اینکه وجهی بپردازید، به شرط آنکه تا نیم‌ساعت قبل از آن به من خبر دهید.

  ۹) غیبت یا عدم اطلاع در هر صورت، شامل پرداخت جلسه می‌شود.

  ۱۰) تعطیلات: روزهای تعطیلِ رسمی، تعطیل است و من کار نمی‌کنم. همچنین من دو بار در سال به مدت دو هفته کار نمی‌کنم. این تایم را معمولاً یک ماه قبل اطلاع می‌دهم.

  مجموعه‌ی تداعی درمانگران را با نهایت وسواس، تحقیق و بررسی انتخاب و معرفی می‌کند. با وجود این، در پروسه‌ی تحلیل روانکاوانه همواره موقعیت‌هایی وجود دارد که نیاز به نظارت حرفه‌ای دارد. وظیفه‌ی نظارت بر تعهد حرفه‌ای و اخلاقی درمانگران به عهده‌ی سوپروایزران و انستیتوهایی است که درمانگران تحت نظارت آنها آموزش می‌بینند و درمان می‌شوند.

  ماژول رزرو برای افراد داخل ایران

  موقعیت مکانی
  درمانگر
  سرویس
  خدمات اضافی
  تاریخ و زمان
  اطلاعات تکراری
  اطلاعات
  تایید
  ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
  از درخواست شما متشکریم!
  شماره تأیید شما:

  ماژول رزرو برای افراد داخل ایران

  موقعیت مکانی
  درمانگر
  سرویس
  خدمات اضافی
  تاریخ و زمان
  اطلاعات تکراری
  اطلاعات
  تایید
  ما قادر به پردازش پرداخت شما نیستیم. لطفا مجددا تلاش کنید.
  از درخواست شما متشکریم!
  شماره تأیید شما:

  Back To Top
  ×Close search
  Search
  error: این محتوا محافظت‌شده است.