skip to Main Content

کلینیک

اطلاعاتی که شما در اتوماسیون رزرو درج می‌کنید صرفاً در اختیار مدیر سایت و درمانگری که با او وقت ملاقات گرفته‌اید قرار خواهد گرفت.

نظام‌نامه‌ی اخلاقی

درمانگران کلینیک تداعی بر اساس نظام‌نامه‌ی اخلاقی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره‌ی ایران کار می‌کنند. بر اساس این نظام‌نامه، همه‌ی محتوای جلسات روان‌درمانی چه حضوری و چه به شیوه‌ی آنلاین و تلفنی محرمانه تلقی می‌شود. بر همین اساس ضبط و بازنشر و استفاده از محتوای جلسات توسط درمانگر و مراجع ممنوع است. درمانگران صرفاً در جلسات سوپرویژن و برای دریافت راهنمایی حق استفاده از محتوای جلسات را دارند.

روانکاوی چیست؟

روانکاوی یک جستجوی شخصی در هزارتوی روان است، نوعی کاوش در تعارض‌ها و رنج‌هایی که می‌بریم ولی علت‌شان را نمی‌دانیم. در این شیوه‌ی برای یافتن مسائل و گرفتاری‌هایی که فرد در حال حاضر با آن درگیر است، به تاریخچه‌ی زندگی فرد پرداخته می‌شود و ارتباط‌های اولیه‌ی او با آدم‌های مهم زندگی‌اش مورد بررسی قرار می‌گیرد. روانکاوی، مشاوره نیست، راهکار محور نیست و طولانی مدت است. از این لینک می‌توانید تفاوت این روش‌ها را بخوانید.

روانکاوی برای چه کسانی مناسب است؟

روانکاوی کمک بی‌مانندی است برای کسانی که تلاش کرده‌اند با مشکلاتشان کنار بیایند ولی به‌ تنهایی از پسش برنیامده‌اند و با روش‌های درمانی دیگر هم به موفقیت محدودی رسیده‌اند. روانکاوی برای کسانی است که آمادگی کافی برای تحلیل عمیق‌تر خود دارند و صرفاً به دنبال مشاوره نیستند.

مدت زمان هر جلسه چقدر است؟

مدت هر جلسه به طور معمول ۴۵ الی ۵۰ دقیقه است.

هزینه هر جلسه چقدر است؟

هزینه جلسه برای مراجعان داخل ایران و خارج از ایران متفاوت است. همینطور هزینه هر جلسه بسته به درمانگر نیز متفاوت است. در جلسه ارزیابی تعرفه‌ی درمانگر را نیز دریافت خواهید کرد.

فرایند رزرو یک جلسه چگونه است؟

ابتدا بایستی یک جلسه ارزیابی رزرو کنید. در جلسه ارزیابی شما با یک متخصص روانکاوی جلسه خواهید داشت که او وضعیت روانشناختی و نیازهای شما را خواهد سنجید و بر اساس آن، درمانگری که برای نیازهای شما مناسب است را معرفی خواهد کرد.

برای شروع مسیر روانکاوی‌تان

یک جلسه ارزیابی رزرو کنید.

جلسه ارزیابی، یک جلسه‌ی تخصصی است که در آن یک متخصص روانکاوی، از طریق یک مصاحبه بالینی حرفه‌ای، وضعیت روانشناختی و نیازهای شما را می‌سنجد و با توجه به آن، شما را به یکی از درمانگران تداعی که بیشترین سازگاری را با وضعیت شما دارد ارجاع می‌دهد.

لیست درمانگران

Back To Top
×Close search
Search
×