skip to Main Content

افشان قشقایی

من افشان قشقایی کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی در مرکز مطالعات روانکاوی تهران هستم. دوره لیسانس خود را در رشته روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز و دوره فوق لیسانس را در دانشگاه علم و فرهنگ در رشته روانشناسی بالینی خانواده درمانی گذرانده‌ام و اکنون چند سالی‌ست که مشغول آموزش استاندارد روانکاوی هستم.
مهسا محمودی

مهسا محمودی

من مهسا محمودی فارغ‌التحصیل رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه علامه طباطبایی در مقطع کارشناسی، روانشناسی تربیتی از دانشگاه تهران مرکز در مقطع کارشناسی ارشد و کاندیدای دکتری روانشناسی از دانشگاه رودهن هستم.
بهناز بنویدی

بهناز بنویدی

رویکرد بالینی من روان‌درمانی تحلیلی مبتنی بر نظریه روابط ابژه، امکان کاوش دغدغه‌های درون فردی و بین فردی ( رابطه‌ای) را فراهم می‌کند.
نسترن سیف

نسترن سیف

من نسترن سیف، روانشناس بالینی و کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی با تاکید بر رویکرد روابط اُبژه‌ای هستم. در حال حاضر در مرکز مطالعات روانکاوی تهران تحت نظر دکتر بابک روشنایی مقدم، کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی هستم.
سعیده آذرپیوند

سعیده آذرپیوند

من سعیده آذرپیوند، روانشناس بالینی و روان‌درمانگر تحلیلی با رویکرد روابط ابژه‌ای هستم. یادگیری روانکاوی و کار بالینی را از سال ۹۳ با کلاس‌ و سوپرویژن گروهی دکتر عبدالحسین رفعتیان آغاز کردم و در ادامه در سال ۹۶ وارد اولین دوره جامع آموزش روان‌درمانی تحلیلی در موسسه هم‌آوا شدم و به تازگی فارغ‌التحصیل شده‌ام.
ریحانه معصومی علاء

ریحانه معصومی علاء

من ریحانه معصومی علاء، دانش‌آموخته‌ی روانشناسی بالینی و رواندرمانگر تحلیلی هستم. مقطع کارشناسی را با گرایش بالینی و کارشناسی ارشد را با گرایش بالینی، خانواده و زوج‌درمانی سپری کرده‌ام و همزمان با تحصیل آکادمیک پیگیر دغدغه‌های فلسفی و جامعه‌شناختی خود بوده‌ام و نزد اساتیدی چون صالح نجفی و مراد فرهادپور دانش آموخته‌ام.
سبا جعفری

سبا جعفری

سبا جعفری هستم. دکترای روانشناسی سلامت و رواندرمانگر تحلیلی با رویکرد روانکاوی خویشتن؛ دارای پروانه اشتغال به کار از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور.
فاطمه امیری

فاطمه امیری

من فاطمه امیری، دانش‌آموخته رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد هستم. از سال ۹۴ مشغول درمانگری هستم و اکنون کاندیدای روان‌درمانی تحلیلی در گروه فرویدی تهران هستم.
آلاله آطاهریان

آلاله آطاهریان

آلاله آطاهریان کارشناس ارشد روان‌شناسی بالینی از دانشگاه تهران و کاندیدای روان‌درمانی تحلیلی در مرکز مطالعات روانکاوی تهران هستم. رویکرد درمانی اینجانب روابط ابژه‌ای با تاکید بر نظریه کلاین است. بر اساس استاندارهای بین‌المللی روانکاوی، فعالیت های خود را در سه حیطه درمان شخصی، آموزش و سوپرویژن فردی و گروهی پیگیری می‌کنم.

فائزه شفیعی

من فائزه شفیعی، کاندیدای دکترای روانشناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی ایران و درمانگر تحلیلی هستم. مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را در دانشگاه شهید بهشتی گذرانده‌ام.
مانا علوی

مانا علوی

من مانا علوی کارشناس‌ ارشد روانشناسی و دانشجوی روان‌درمانی تحلیلی در انستیتوی روانکاوی هم‌آوا هستم. از سال ۹۳ درمان فردی‌ام را آغاز کردم و طبق استانداردهای انجمن بین‌المللی روانکاوی تحت آموزش و سوپرویژن هستم.
سعیده موسوی نصب

سعیده موسوی‌نسب

من «سعیده موسوی نسب»، مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و کارشناسی روانشناسی بالینی‌ام را از دانشگاه علامه طباطبایی دریافت کرده‌ام و در حال حاضر کاندیدای روان‌درمانگری تحلیلی هستم.
×Close search
Search
×
error: این محتوا محافظت‌شده است.