skip to Main Content
سعیده موسوی نسب

سعیده موسوی‌نسب

من «سعیده موسوی نسب» کاندیدای دکتری روانشناسی در دانشگاه تربیت مدرس و دانشجوی دوره جامع روان‌تحلیلگری هستم. مدارک کارشناسی‌ارشد و کارشناسی روانشناسی بالینی خود را نیز به ترتیب از دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و علامه طباطبایی دریافت کرده‌ام.
بهناز بنویدی

بهناز بنویدی

رویکرد بالینی من روان‌درمانی تحلیلی مبتنی بر نظریه روابط ابژه، امکان کاوش دغدغه‌های درون فردی و بین فردی ( رابطه‌ای) را فراهم می‌کند.
فاطمه امیری

فاطمه امیری

من کاندیدای روان‌درمانی تحلیلی در گروه فرویدی تهران و فارغ‌التحصیل روانشناسی در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد هستم.
ریحانه معصومی علا

ریحانه معصومی علاء

من ریحانه معصومی علاء، دانش‌آموخته‌ی روانشناسی بالینی و رواندرمانگر تحلیلی هستم. مقطع کارشناسی را با گرایش بالینی و کارشناسی ارشد را با گرایش بالینی، خانواده و زوج‌درمانی سپری کرده‌ام و همزمان با تحصیل آکادمیک پیگیر دغدغه‌های فلسفی و جامعه‌شناختی خود بوده‌ام و نزد اساتیدی چون صالح نجفی و مراد فرهادپور دانش آموخته‌ام.
عسل حسن‌زاده

عسل حسن‌زاده

عسل حسن زاده هستم، کاندیدای دکتری روانشناسی بالینی در انیستیتو روانپزشکی تهران و کاندیدای دوره جامع روان‌درمانی تحلیلی در موسسه هم‌آوا.
فریما رحمتی

فریما رحمتی

من فریما رحمتی، دانش‌آموخته رشته روان‌شناسی بالینی هستم. تحصیلات آکادمیک من در مقطع کارشناسی در دانشگاه تهران و در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی بوده است.
هدیه عرشیانی

هدیه عرشیانی

دکتر هدیه عرشیانی، روانپزشک و کاندیدای روان¬درمانگری تحلیلی در دپارتمان رواندرمانی بیمارستان روزبه (دانشگاه علوم پزشکی تهران) هستم.
آلاله آطاهریان

آلاله آطاهریان

آلاله آطاهریان دانشجوی روانکاوی دانشگاهی در آرژانتین تحت نظارت انجمن روانکاوی آرژانتین هستم و در حال حاضر آموزش خود را با نظارت انجمن روانکاوی آرژانتین دنبال می‌کنم.
مریم فارسی‌نژاد

مریم فارسی‌نژاد

من دکتر مریم فارسی‌‌نژاد پزشک و متخصص روانپزشکی و دارای بورد تخصصی روانپزشکی از دانشگاه تهران و دانش‌آموخته رواندرمانگری تحلیلی در دپارتمان رواندرمانی بیمارستان روزبه هستم.
یاسمن همتیان

یاسمن همتیان

یاسمن همتیان هستم، کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از انستیتو روانپزشکی تهران (دانشگاه علوم پزشکی ایران).
نسترن سیف

نسترن سیف

من نسترن سیف، روانشناس بالینی و رواندرمانگر تحلیلی با تاکید بر رویکرد روابط اُبژه‌ای هستم. در حال حاضر در مرکز مطالعات روانکاوی تهران تحت نظر دکتر بابک روشنایی مقدم، کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی هستم.

مریم وحیدمنش

من مریم وحیدمنش کارشناس ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران و کاندیدای روان‌درمانگری تحلیلی هستم. حوزه‌ی علاقه‌مندی من روانکاوی و علوم اعصاب (Neuropsychoanalysis) است که تلفیقی از مدل روانکاونه از پویایی‌های روان و کارکردهای مغز است. پایان‌نامه کارشناسی ارشدم نیز در همین حوزه و با موضوع «تاثیر ترومای کودکی بر کیفیت روابط عاطفی: نقش تعدیل‌کننده شبکه پیش‌فرض مغز» بود.
Back To Top
×Close search
Search
error: این محتوا محافظت‌شده است.
کپی‌برداری با روح روانکاوی ناسازگار است.
×