skip to Main Content

افشان قشقایی

من افشان قشقایی کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی در مرکز مطالعات روانکاوی تهران هستم. دوره لیسانس خود را در رشته روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز و دوره فوق لیسانس را در دانشگاه علم و فرهنگ در رشته روانشناسی بالینی خانواده درمانی گذرانده‌ام و اکنون چند سالی‌ست که مشغول آموزش استاندارد روانکاوی هستم.
مهسا محمودی

مهسا محمودی

من مهسا محمودی فارغ‌التحصیل رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه علامه طباطبایی در مقطع کارشناسی، روانشناسی تربیتی از دانشگاه تهران مرکز در مقطع کارشناسی ارشد و کاندیدای دکتری روانشناسی از دانشگاه رودهن هستم.
بهناز بنویدی

بهناز بنویدی

رویکرد بالینی من روان‌درمانی تحلیلی مبتنی بر نظریه روابط ابژه، امکان کاوش دغدغه‌های درون فردی و بین فردی ( رابطه‌ای) را فراهم می‌کند.
امیرمهدی کتانی

امیرمهدی کتانی

من امیرمهدی کتانی کاندیدای سال آخر دکترای روان‌شناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و نیز روان‌درمانگر با رویکرد تحلیلی هستم. همچنین مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم را نیز در رشتۀ روان‌شناسی بالینی و به‌ترتیب از دو دانشگاه خوارزمی و علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کرده‌ام.
محمدرضا امین‌داور

محمد‌رضا امین‌داور

من محمدرضا امین‌داور، دانش آموخته روانشناسی و کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی هستم.
آرش علمی اسدزاده

آرش علمی اسدزاده

من آرش علمی اسدزاده، دانشجوی دکتری روانشناسی در دانشگاه تربیت مدرس و کاندیدای روانکاوی هستم. از سال 97 به گذراندن دوره های آموزشی در موسسه روانکاوی هم‌آوا مشغول بوده و هم اکنون عضو گروه جامع این موسسه هستم. کار خود را با درمان بیماران در سال 95 با رویکردهای متفاوت شروع کرده و از سال 97 به بعد به درمان با رویکرد روابط اُبژه پرداخته‌ام.
نسترن سیف

نسترن سیف

من نسترن سیف، روانشناس بالینی و کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی با تاکید بر رویکرد روابط اُبژه‌ای هستم. در حال حاضر در مرکز مطالعات روانکاوی تهران تحت نظر دکتر بابک روشنایی مقدم، کاندیدای رواندرمانگری تحلیلی هستم.
سعیده آذرپیوند

سعیده آذرپیوند

من سعیده آذرپیوند، روانشناس بالینی و روان‌درمانگر تحلیلی با رویکرد روابط ابژه‌ای هستم. یادگیری روانکاوی و کار بالینی را از سال ۹۳ با کلاس‌ و سوپرویژن گروهی دکتر عبدالحسین رفعتیان آغاز کردم و در ادامه در سال ۹۶ وارد اولین دوره جامع آموزش روان‌درمانی تحلیلی در موسسه هم‌آوا شدم و به تازگی فارغ‌التحصیل شده‌ام.
سبا جعفری

سبا جعفری

سبا جعفری هستم. دکترای روانشناسی سلامت و رواندرمانگر تحلیلی با رویکرد روانکاوی خویشتن؛ دارای پروانه اشتغال به کار از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور.
فاطمه امیری

فاطمه امیری

من فاطمه امیری، دانش‌آموخته رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه فردوسی مشهد هستم. از سال ۹۴ مشغول درمانگری هستم و اکنون کاندیدای روان‌درمانی تحلیلی در گروه فرویدی تهران هستم.
حسن مشهدی‌زاده

حسن مشهدی‌زاده

من حسن مشهدی‌زاده، کاندیدای مقطع دکتری رشته روانشناسی بالینی و عضو سازمان نظام روانشناسی ایران (شماره عضویت: 1014456) هستم. در مرکز مطالعات روانکاوی تهران بنا به استانداردهای بین‌المللی جامعه روانکاوی، تحلیل می‌شوم، آموزش می‌بینم و برای کارم سوپرویژن فردی و گروهی می‌گیرم.
سیامک بایرامی

سیامک بایرامی

من سیامک بایرامی دانش‌آموخته‌ی روانشناسی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و روان‌درمانگری با رویکرد روابط ابژه‌ای با محوریت نظریه کلاینی هستم. از سال 93 به عنوان رواندرمانگر فعالیت می‌کنم.
×Close search
Search
×
error: این محتوا محافظت‌شده است.